O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Pytanie o barki pchane na Odrze

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
C
cynnamoNowicjusz Nowicjusz
Dodano 11 lat temu
Witam, jestem nowym użytkownikiem portalu żegluga śródlądowa...
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej, w której chcę zamieścić koncepcję projektową dotyczącą rewitalizacji barki powęglowej, która nie nadaje się już do transportu, ale można nadać jej nową funkcję - użytkowo rekreacyjną. Rzecz w tym, że nie mam zbyt dużej wiedzy na temat barek pchanych pływających po Odrze.
Gdyby znalazł się ktoś, kto dysponuje jakimiś materiałami na ten temat i zechciał się podzielić lub jakkolwiek pomóc i wesprzeć mnie swoją wiedzą byłabym ogromnie wdzięczna. Interesują mnie również rysunki przedstawiające rzut z góry takiej barki, widoki z boku i ewentualne przekroje z wymiarami. Z góry serdeczne dzięki za pomoc - Ola.
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 11 lat temu
Najlepiej udać się do 'Odratrans' przy ul. Kleczkowskiej 50 we Wrocławiu. Tam mają wszystko ale nie wiem czy udostępnią.
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
K
kaczor_gUżytkownik Użytkownik
Dodano 11 lat temu
Odratrans się chyba już definitywnie przeprowadził do Szczecina...
Ale można pójść do portu i sobie zmierzyć lub spróbować uzyskać dokumentację w UŻŚ możliwe że takową mają .
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 11 lat temu
Mają trochę rysunków i opisów technicznych barek pchanych w dyspozytorni "Odratrans" na Kleczkowskiej 50 (I piętro). Proszę zwrócić się do p. Janusza Fąfary lub p. Ryszarda Popka.
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 21.06.2011, 11 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.