O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Łódź motorowa inspekcyjna - sprzedaje UŻŚ Szczecin

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 13 lat temu
http://www.uzs.go...-_I-64.pdf

Nie wiem w jakim celu wysyła się tę wiadomość w ostatnim dniu wpłacania wadium.
Sam chętnie kupiłbym te łódź, ale sądzę, że już nabywca został wybrany skoro info jest tak "błyskawiczne".
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 29.11.2010, 13 lat temu
G
grzegorzUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Ktoś pewnie zapomniał upublicznić tą informację,i wcale się nie dziwię.
Łakomy kąsek. Transport pewnie będzie droższy niż sam "przedmiot transportu".
Swoją drogą mógłby Pan sobie fajny prezent imieninowy sprawić.
Pozdrawiam
Grzegorz
brunobrunoUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Dowiedziałem się co nieco o tej sprawie :)
Jak na razie są tylko dwie ofert kupna.
Chciałem złożyć ofertę ale niestety można zrobić to tylko w tradycyjny sposób. Nie można przelać na konto wadium ani tez złożyć oferty Faxem albo e-mailem. Szkoda.
Pozdrawiam z Ems Kanal
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 13 lat temu
Też żałuję, że dostałem info dziś rano e-mailem. Rzeczywiście chodzi mi po głowie taki prezent imieninowy dla siebie :D
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Adam ReszkaAdam ReszkaUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Nie żałujcie! Po co Wam łódka z bombą w kadłubie? Jeśli o mnie chodzi, to łodzi z silnikiem benzynowym wbudowanym nie nabyłbym nawet za 1.000 PLN!
Edytowany przez Adam Reszka dnia 29.11.2010, 13 lat temu
Wojtek FWojtek FUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Podpisuję sie obiema rękoma pod tekstem Pana Adama-miałem przed laty piekną łódż z napędem strugowodnym,do której wbudowałem 150-konny silnik BMW.Na tamte czasy to było"coś".Pływałem tą łodzią kilka lat.Kiedyś użyczyłem ją trenerowi żeglarzy JKW z Poznania.Ja nie paliłem papierosów on tak.Ponoć zatankował,odpalił i chciał zapalić papierosa.Było piękne pufff,trener w wodzie a łodka spłonęła całkowicie 5 m od brzegu.Gdy się zjawiłem w klubie dostałem na pamiątkę po niej bryłkę stopionego aluminium.Tak też bywa-pozdrawiam.
Wojtek F.
SP2BZWSP2BZWUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
niebezpieczeństwo zawsze jest ale bez przesady... w moim klubie były fiaty, wartburg, polonezy, ludzie palili ale uważali i nic się nie działo :)
pozdr. Darek @ IKAR
S
SzygyUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Szanowni koledzy! Co Wy piszecie? Przecież już od lat wiele znanych i mniej znanych firm produkuje łodzie z silnikami zabudowanymi i nikt nie twierdził, że to jest złe czy niebezpieczne. Gdyby tak było to by na ten sposób montażu silników nie wydano stosownych certyfikatów, a zasady bezpieczeństwa związane z ogniem trzeba przestrzegać zawsze i wszędzie. Takie łodzie posiadają przecież systemy przewietrzania komory silnikowej czy nawet automatycznego gaszenia ognia w tej komorze. Zupełnie nie rozumiem o co Wam chodzi.
Pozdrawiam.
Wojtek FWojtek FUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Nie mam żadnych zastrzeżeń do wspólcześnie produkowanych łodzi - opisana historia miała miejsce przed wielu laty.Ale oferowana powyżej 24-letnia łodż to też już historia,tym bardziej że nie a rąk prywatnych.Pozdrawiam.
Wojtek F.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies