O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Praktyka studencka za granicą

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
9
90olus90Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 11 lat temu
Witam serdecznie.
Studiuję na Akademii Morskiej w Szczecinie na specjalności Żegluga Śródlądowa. Podczas wakacji 2011 muszę odbyć praktykę w tejże dziedzinie. Mam pytanie do ludzi którzy mają jakieś doświadczenie w zagranicznych(najlepiej) praktykach studenckich na statkach.
Mój j. niemiecki jest na poziomie komunikatywnym, choć nie najwyższych lotów.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 11 lat temu
Witaj,
proponuje przeczytać wątek http://www.zegluga-rzeczna.pl/forum/v...ead_id=776, wtedy zrozumiesz dlaczego nikt nie odpowiada na Twoje pytanie - pytanie którego zresztą nie zadałeś, prawda ?
9
90olus90Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 11 lat temu
Dziękuję za rady Teos. Przeczytałem link który podałeś i rozumiem, że anonimowość nie jest tutaj zbytnio mile widziana, aczkolwiek zależy mi na niej i jeszcze raz dziękuję za pouczenie.
Moje pytanie:
Gdzie mógłbym znaleźć jakieś informacje, namiary odnośnie praktyki studenckiej na statkach żś za granicą? Wszelkie rady mile widziane.
Edytowany przez 90olus90 dnia 25.08.2010, 11 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.