O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Czy Retman to typ pchacza ?

Ostatnia aktualizacja 16 lat temu
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 17 lat temu
Witajcie,
dostałem takie fotki pchacza Retman-3., odruchowo wrzuciłem do Łosi ale on się deczko różni, czy to jest odrębny typ pchacza ?
Ktoś cos wie na jego temat ?
zegluga.szympanstudio.pl/albums/Los/normal_retman2.jpg

zegluga.szympanstudio.pl/albums/Los/normal_retman1.jpg

Zwłaszcza rufa taka bardziej kanciasta

zegluga.szympanstudio.pl/albums/Los/normal_IMGP1444.JPG


P.S.
Jeszcze jedna informacja co do Retmana , to ma on napęd śrubowy 2x80cm śr. i dwa sześciu cylindrowe Leylandy - informacja niesprawdzona.
Edytowany przez Teos dnia 06.12.2006, 17 lat temu
ValdemarasValdemarasAdministrator Administrator
Dodano 17 lat temu
"Retman" jest klasyfikowany jako holownik, ale przystosowany jest też do pchania. Budowany był przez Płocką Stocznię Rzeczną w Płocku w latach 1984 do 1987. Podstawowe dane: długość - 19,43 m; szerokość - 6,50 m, zanurzenie - 0,70 m. Napęd dwa silniki typu SW680/195 "Delfin" o mocy łącznej 330 KM; 2 śruby. Armatorem ich jest PBW. Warszawa
Waldemar Danielewicz
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 17 lat temu
Dzięki serdeczne za informację. Już zrobiłem porządek w galerii ;)
S
sssss85Początkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
W TCZEWIE tez mieli 2 Retmany KOCIEWIAK i POMOŻAK.pływalem na Kociewiaku troszke pływalem dla mnie to taki nowszy ZUBR.troche ciasno w kajutach ale da sie przezyc.nie polecam wyplywac na zalew podczas wiekszej falki chuśta sie we wszystkie strony:)
sssss
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies