O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Mapy renu

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
SP2BZWSP2BZWUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
niestety, smutne to jest jak anonim rejestruje się tylko po to żeby bronić tego który próbuje zarobić tylko dla tego że poniósł koszty... i chce sobie to koszty "odbić" wielokrotnie... :(

oczywiście że postawa osoba która dzieli się czyjąś pracą jest moralnie naganna (z punktu widzenia autora tej pracy) ale raczej wg. mnie osobiście nie ma art. w kodeksie karnym na taką "pomoc" (jeżeli nie jest udzielana w celach zarobkowych)

natomiast jest konkretny art. jeżeli ktoś coś kupi i potem to odsprzedaje !! bo nie chce mi się wierzyć że autor sprzedając swoją pracę jednocześnie udziela pozwolenia na jej odsprzedaż w ilości 100 egz !! kupił za 50 E i ma "błogosławieństwo" na odsprzedaż za 8000 PLN :)

no ale "Polak potrafi" :(

P.S. co to jest xerokopia praw autorskich ?? zagadka stulecia :)

EDIT: nie mam nic z Waszym "fachem" do czynienia... jestem po prostu turystą-motorowodniakiem śródlądowym (patent od bodajże 86r)
pozdr. Darek @ IKAR
Edytowany przez SP2BZW dnia 22.07.2010, 14 lat temu
G
grzegorzUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
Dajcie sobie spokój z tym wątkiem. Nie piszcie nic więcej,niech on spadnie na dół. To jest żenujące od początku do końca. Było minęło, zapomnijmy o tym.Nie pisząc oszczędzimy tej żenady innym.
Pozdrawiam
Grzegorz
S
SeehundUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
@ grzegorz: Przejrzałem swoje posty i żenady nie czuję. @ egonmarinero: poddaj się testowi czytania ze zrozumieniem.
"Polak potrafi" kupić za 50 i sprzedać za 200 euro swojemu koledze po fachu i jeszcze uważa, że sprawy nie ma.
@ Pilasu. .....pewnie masz lustro.
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 14 lat temu
Podsumowując:
Pilasu wpadł na "genialny" pomysł zarobienia na kolegach z branży,
wykorzystał do zareklamowania tego "bidnesu" nasz portal, następnie poczuł się urażony nagonką na niego więc stworzył wirtualny byt - użykownika "egonmarinero" w celu samoobrony i wychwalania swojej osoby.
Smutne ale prawdziwe...
Korzystając z moich uprawnień zamykam ten wątek.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies