O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Wodniacka życzliwość

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
Z
zgredPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
Szlag mnie mało nie trafi. Mam uszkodzony ster. Wygięta płetwa sterowa. Nie da się z tym pływać na obrotach wyższych niż 1000. Mój armator zwrócił się do PBW Warszawa o udostępnienie pochylni, oczywiście nie za darmo. Firma ta za dobę postoju na wózkach każe sobie płacić 3500 zł. PBW kategorycznie odmówiło takiej usługi, czemu nie wiem. Zadaję sobie pytanie na czym polega to złośliwe chamstwo. Jakich my czasów dożyliśmy?
Adam ReszkaAdam ReszkaUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
@zgred: Twój przypadek Mirku w odniesieniu do tej stoczniowej usługi, nie jest ewenementem. Zastanów się, czy Twoja Firma nie stanowi konkurencji dla tego właściciela slipu. Faktem jest, że ich slip jest ostatnim slipem w Warszawie i monopol jest w ich gestii, ale taka gra jest nie fair.
Edytowany przez Adam Reszka dnia 31.08.2010, 14 lat temu
Z
zgredPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
Oczywiście, jesteśmy ich komkurencją ale PBW to spółka z udziałem skarbu państwa. Prezes tej firmy nie jest na prywatnym folwarku. Mając możliwość zarobienia pieniędzy zrezygnował z nich przez co naraził spółkę czytaj skarb państwa na straty. O uczciwej konkurencji nie wspomnę.
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 14 lat temu
Zgłoś sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i pan przezes będzie się musiał wytłumaczyć ze swoich zachowań monopolistycznych...:)

http://www.uokik....dualne.php


Na Podhalu mówią tak: Nie chodzi o to aby go zabić, ino o to aby go osłabić...
Edytowany przez x38 dnia 04.09.2010, 14 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies